Renginiai

Kovo, 2015
P A T K Pn Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Visi renginiai

BERNELIŲ SMUKLĖ Kauno centre

Netoli M. Žilinsko galerijos ir Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčios, K. Donelaičio gatvėje, įsikūręs jaukus „BERNELIŲ UŽEIGOS“ restoranas „BERNELIŲ SMUKLĖ“. Restorano etnografinį interjerą puošia autentiškos, senovinės detalės: žibintai, pintinės, žvakidės, mediniai stalai ir kita tautinė atributika.

 

Išpuoselėta lietuviška virtuvė su gausybe Tautinio paveldo produkto ir Kulinarinio paveldo fondo sertifikuotų patiekalų vilioja ne tik įvairaus amžiaus tautiečius, bet ir svečius iš užsienio.Kviesdami papusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti taip pat siūlome apsilankyti „BERNELIŲ SMUKLĖJE“ rengiamuose teminiuose vakarėliuose. Vakaro pramogoms turime paruošę įvairių etnografinių, viduramžių ir gyvosios muzikos programų.

Dienos metu laukiami įmonių darbuotojai ir jų svečiai verslo pietų.

 

Skaniai ir sočiai papietauti, o vakare – pramogauti kviečiami studentai. Įvairių Kauno aukštųjų mokyklų apsuptyje esančioje „BERNELIŲ SMUKLĖJE“ studentai noriai ragauja tradicinius lietuviškus patiekalus, primenančius jiems mamos ruoštą maistą.

 

Taip pat Jums, Jūsų vaikams ir Jūsų svečiams iš Lietuvos ir užsienio galime pasiūlyti įvairių edukacinių programų. Supažindinsime su šimtmečius puoselėjama nacionaline virtuve, vaišių ruošimo papročiais ir kultūra, tradicinėmis valgių gaminimo technologijomis, skirtingų Lietuvos regionų specifika.

 

Jei planuojate surengti pokylį, su malonumu Jums suruošime šventę bet kokia proga „BERNELIŲ SMUKLĖJE“ Kauno centre, kur keliose salėse gali tilpti 200 Jūsų svečių.

 

 

Maistas į namus


Mūsų draugai

2011 UAB Berneliai